Foto kursu apmācību programmas ir balstītas uz praktisko darbu. Pie mums Tu ne tikai klausīsieties teorētisko skaidrojumu, bet arī uz vietas nodarbībās izmantosi un apgūsi sava fotoaparāta plašās iespējas. Apmācības laikā Tu iemācīsies kā iegūt skaistas un kvalitatīvas fotogrāfijas un iegūsi jaunus draugus!

Plenērs/ praktiskā nodarbība “Staro Rīga”

pleners_staro_riga

Tuvojas krāšņākais rudens festivāls pilsētā “Staro Rīga”. Ielas un ēkas ietērpsies īpašā apgaismojumā. Notiks gaismas karnevāls tumsā. Skaists skats, kuru noteikti vajadzētu iemūžināt fotogrāfijās. Bet kā to pareizi izdarīt? Kas jāņem vērā fotografējot apgaismotus objektus tumsā?
To un daudz ko citu noderīgu uzzināsi foto plenērā, kurš notiks 17. novembrī no 18:00 līdz 20:00.
Plenēru vadīs fotogrāfs un pasniedzējs Dainis Matisons.
Pieteikties iespējams pa e-pastu info@fotogafijasskola.lv vai tālruni 25662475.
Dalības maksa – 20 EUR.

Foto kursi:

“Fotografēšanas pamati un ieskats datorapstrādē”
Foto kursa programmā apgūsi – sākot no fotografēšanas “ābeces” (ISO, diafragma,utt) līdz pat fotogrāfiju apstrādei. Praktiskais darbs telpās un plenērā.
Pasniedzējs: Gundega Deģe
Kursa grafiks: Trešdienās 01.10. – 10.12.2014. (18:30 – 20:30)

“Teorētiski – praktiskie fotografēšanas pamati”
Kursa mērķis: Iepazīstināt klausītājus ar fotografēšanai nepieciešamajiem pamatiem, kameras iespējām. Teorētiskais materiāls tiek nostiprināts ar praksi katrā nodarbībā.
Pasniedzējs: Dainis Matisons
Kursa grafiks: Pirmdienās, 24.11.2014. – 23.02.2015. (18:30 – 20:30)

“Personīgais zīmols fotogrāfijā un profesionālas fotogrāfijas veidošanas principi”
Kā izveidot savu zīmolu fotogrāfijā? Fotografēšanas tehniskie paņēmieni izmantojot dažādus gaismu veidus (ārā, telpās u.c.), kā izmantot interesantas vietas, objektus, lietas savu fotogrāfiju radīšanai. Profesionāls portrets, darbs ar modeli. Praktiskie darbi.
Pasniedzējs: Gundega Deģe